Por um escritor misterioso

Descrição

Hermannstadt - Poli Iași 0-1. Andrei Cristea aduce victoria moldovenilor după un penalty transformat în minutul 68
GOOOL! Poli Iași - Hermannstadt 0-1. Alhassan deschide scorul pe final de meci
Fotbal: FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă
REZUMAT, Poli Iași - Hermannstadt 1-3
Rapid, neînvinsă de 6 meciuri în SuperLigă! Giuleștenii au obținut un punct din deplasarea la Hermannstadt - Eurosport
CFR Cluj nu profită de pasul greșit făcut de FCSB și ratează ocazia de a trece pe primul loc! Hermannstadt se impune și termină turul pe locul 4
VIDEO Meciul U Cluj - Poli Iași din SuperLiga, amânat din cauza ploii torențiale - HotNews.ro
Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de deschiderea primului Fan Shop – Ziarul Mesagerul de Sibiu
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104
FCSB rezolvă al treilea transfer al iernii! Fotbalistul urmează să vină la București
VIDEO SuperLiga: Meci nebun între Poli Iași și CFR Cluj - HotNews.ro
VIDEO Farul - Poli Iaşi 1-3. Gică Hagi, surclasat de Leo Grozavu. Primele puncte pierdute de campioană şi câştigate de nou-promovata ieşeană
FCSB - Poli Iași 2-1, în etapa #6 din Superligă
Atmosferă fabuloasă pe noul stadion din Sibiu, la meciul FC Hermannstadt - Farul! Coregrafie superbă pregătită de fani - Antena Sport
Petrolul - Botoşani 2-1! Lupii au ajuns la opt meciuri fără înfrângere în Liga 1! Ţicu a revenit cu gol în primul 11 - Antena Sport
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)